Автошкола In-Avto » Відгуки

Відгуки

 1. Оксана Reply

  Дуже професійна школа! Якщо хочете дійсно навчитися їздити, знати правила і розуміти їх, вам варто вибрати цю школу. По – перше спокійні професійні інструктора які дійсно навчать вас їздити. Теорія викладається доступно, головне цікаво, викладач Віктор Миколайович наводить дуже багато прикладів. Інструктор Володимир Миколайович – людина дуже добра, навчатися у нього одне задоволення, завжди розкаже як правильно діяти в любій ситуації. Взагалі весь колектив автошколи це одні професіонали. Дуже вдячна їм за те , що дали доступні знання як в теорії так і в практиці.

 2. Владислава Reply

  Дуже рада ,що потрапила саме в цю школу !ціна ,в порівнянні з тими знаннями ,що тут отримуєш – мізерна !!!
  Хочу висловити особливу вдячність людям ,які доклали зусиль аби навчити ,але не просто нудно навчити ,а цікаво та доступно !дякую за знання з теорії Віктору Миколайовичу ,і навики з практики Володимиру Миколайовичу !дякую директору ,якому було не байдуже ,який був поряд при всіх спробах !всі, ви ,справді за нас переживали і допомагали !
  Саме цю школу буду радити людям ,які справді хотять знати та вміти !!!
  Ще раз дякую !!!

 3. Таня Reply

  Ніколи не писала відгуків, а ось стосовно автошколи ІН-АВТО, яку закінчила, вирішила поділитися враженнями. Не полюблала в університеті ходити на лекції, а в ІН-АВТО теоретичний курс – це було в задоволення,лекції чудові, все зрозуміло, завжди приводилися приклади до тих чи інших ситуацій, велика подяка за це Віктору Миколайовичу – Ви справжній викладач, який вкладає частинку себе на кожному уроці! Що стосується практики – Олег Іванович, величезна вдячність за вашу професійність, витримку, за уміння передати практичні навички своїм учням! Дякую усім за здобуті навички та знання! ІН-АВТО – ти чудова, успіхів, процвітання і не зупинятися на досягнутому. Якщо Ви йдете здобувати знання водіння – то тільки в ІН-АВТО!!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*