Автошкола In-Avto » Послуги » Засвоєння водіння в темну пору доби

Засвоєння водіння в темну пору доби

Умови водіння транспортного засобу у темну пору доби суттєво відрізняються від умов керування автомобілем у денний час. Після заходу сонця значно погіршується видимість шляху, оточуючих машину об’єктів, притупляється спостережливість та порушується уявлення про простір.

 Водіння в темну пору доби Ін Авто

Небезпечність керування авто у нічний період

Навіть у водіїв, маючих великий досвід з керування транспортом в різних умовах, в темну пору добі стомлюється зір швидше, ніж зранку. Вночі спостерігається зниження інтенсивності руху, але небезпека знаходження у такий час на дорозі, навпаки, зростає. Так як більшість усіх дорожньо-транспортних пригод припадають на вечір та ніч, у цей час необхідно бути максимально уважним та спостережливим.

При русі по темній дорозі промені фар автомобілів утворюють смугу світла, за якою практично відсутня звична видимість. Ті пішоходи та автомобілі, що знаходяться на узбіччі, можуть залишитись поза смуги освітлення та бути невидимими для водія. Окрім цього, з навколишньою обстановкою погано контрастують темні кольори одягу пішоходів. Видимість може погіршитися також від того, що колір дорожнього покриття буде темнішим, ніж звичайно.

Курси по водінню у темний час

Автошкола In-Avto пропонує курс занять на тему засвоєння водіння в темну пору доби. На цих уроках кожен засвоїть правила, як завчасно готувати своє авто до нічних поїздок та закріпить навички водіння. На заняттях учні ознайомляться та вивчать матеріал по темам:

  • різниця швидкості руху у денний та нічний час;
  • оцінка небезпеки шляху при недостатній видимості;
  • дії при освітленні світлом фар зустрічним авто;
  • правила руху на неосвітлених дорогах;
  • визначення зустрічного транспортного засобу, враховуючи кількість фар;
  • вміння регулювання фар на власному авто;
  • вчасне виявлення та оцінка небезпеки;
  • вміння розраховувати безпечну швидкість при проїзду повороту та інше.

Уроки в нашій автошколі проводять досвідчені інструктори, які мають великий водійський стаж. Учні можуть бути впевнені, що отримають найкращу підтримку в будь-якій ситуації на дорозі та отримують повні теоретичні та практичні знання.