Автошкола In-Avto » Послуги » Відновлення знань по правилам дорожнього руху

Відновлення знань по правилам дорожнього руху

 

Відновлення знань по ПДР Ін-Авто Відновлення знань по правилам дорожнього руху Ін-Авто

Досконале знання правил дорожнього руху – запорука безпеки на дорозі для самого водія та всіх оточуючих. Та тримати роками у голові знання, частиною яких не користуєшся щоденно – дуже важко.

Навіть якщо ви були відмінником в автошколі, ту частину правил, якою не користуєтеся щоденно, забудете через кілька місяців. Та вони можуть знадобитись у неочікуваний момент. До того ж, ПДР постійно оновлюються. І одного дня вас можуть зупинити на дорозі за порушення, про яке ви жодного разу не чули.

Що передбачає відновлення знань правил дорожнього руху

Навчання в автошколі займає кілька тижнів. Та щоб поновити раніше здобуті знання-достатньо кількох занять. В середньому програма вкладається в 5-7 годин. Вона включає нюанси поведінки на дорозі, що мають безпосереднє відношення до безпеки, навичок комфортного та безпечного керування, нові норми та дорожні знаки.

Досвідчені викладачі можуть швидко виявити рівень та якість навичок кожного курсанта, та скласти програму таким чином, щоб відновлення знань по правилам дорожнього руху було максимально швидким та корисним для учнів.

Лекції по ПДР

Кому може знадобитись відновлення знань ПДР:

  • тим, хто кілька років не кермував;
  • тим, хто отримав права, та не мав змоги сісти за кермо відразу;
  • тим, хто відчуває невпевненість, керуючи автомобілем;
  • тим, хто хоче отримати більше практики або прояснити для себе ті моменти, що лишилися незрозумілими під час навчання в автошколі.

Переваги школи In-Avto

Пройти відновлення знань ПДР можна у зручний час – ввечері після роботи або у вихідні. Такий короткий курс, як і базове навчання, складається з теорії та практики, але часу потребують набагато менше. В автошколі In-Avto ви можете відновити знання та нарешті відчути себе повноправним учасником дорожнього руху.

5 причин обрати автошколу In-Avto:

  1. кваліфіковані та досвідчені інструктори;
  2. сучасна програма викладання;
  3. невеликі групи, де інструктор може приділити максимум уваги кожному учню та відповісти на всі питання;
  4. можливість замовити окреме заняття з педагогом, якщо якась тема здається незрозумілою, або якщо ви відчуваєте необхідність додаткових практичних занять із фахівцем;
  5. власний автопарк із сучасними та комфортними авто.

Що потрібно для зарахування в автошколу

Ми цінуємо кожну хвилину часу наших курсантів. Тому надаємо змогу подати заявку на навчання онлайн. Після її узгодження майбутньому слухачеві треба надати пакет документів (детальний перелік є на нашому сайті) та оплатити вартість навчання.

Після теоретичних і практичних занять курсанти складають іспит – і, впевнені у своїх знаннях і навичках, можуть сідати за кермо власного або робочого авто.