Автошкола In-Avto » Послуги » Курси водіїв

Курси водіїв

Водійські курси в автошколі In-Avto (Хмельницький) – ми працюємо на результат!

Кожен бажаючий отримати водійські права та навчитися професійному вмінню кермувати знає, як непросто знайти Автошколу, де інструктори працюють на результат. Такою є школа In-Avto у м.Хмельницькому.

Професійна автошкола запрошує на водійські курси бажаючих навчитися професійному кермуванню та отримати права категорій А, А1, В, С, С1, D, D1, BE, CE, C1, E.

Заклад має всі необхідні ліцензії від Міністерства освіти та науки, Міністерства внутрішніх справ України. Теоретичні та практичні заняття проводяться на основі міністерських методик та з урахуванням особливостей кожної місцевості.

Курсанти школи гарантовано здають теорію та складають водійський іспит. Високий рівень знань та практичних навичок наших учнів є результатом:

 • досконало складеного навчального процесу з урахуванням побажань курсантів;
 • навчальної програми, розробленої у відповідності до законодавчих норм та вимог;
 • наші учні, в разі потреби, можуть замовити додаткові теоретичні та практичні заняття;
 • навчальний процес забезпечений сучасним теоретичним обладнанням та автомобілями для практичних занять.
 • заняття проводяться у спеціально відведених місцях.

Заняття в автошколі In-Avto Аудиторії для проведення занять в автошколі In-Avto

Як записатися на курси водіїв (Хмельницький)?

 1. Подати онлайн-заявку.
 2. Підготувати ксерокопію паспорту, ідентифікаційного коду, 1 фото (35 х 45 мм) та медичну довідку за формою 083/о.
 3. Підписати договір навчання та внести 50% оплати. Другу частину курсант платить в ході першого місяця навчання.

Вартість курсу за категоріями вказана на сайті In-Avto в розділі «навчання».

Ми гарантуємо, що ви станете вправним водієм, який досконало знає правила руху та впевнено володіє автомобілем в надскладних умовах зимової траси. Наші інструктори навчать миттєво орієнтуватися в ситуації на дорозі.

Чому In-Avto краща за інших?

 • Навчання водінню в нашій автошколі пройшли близько тисячі курсантів.
 • Середній водійський стаж інструкторів – 15 років.
 • Викладачі слідкують не тільки за вправністю механічного кермування транспортного засобу, а також за психологічним станом студента в період перебування за кермом, що є не менш важливим у навчанні.
 • Практичні заняття проводяться на автодромі, та у режимі інтенсивного міського руху.

Ми не обіцяємо, а гарантуємо надійні теоретичні знання та практичні навички безпечного кермування. У нас ви навчитеся завжди тримати ситуацію під власним контролем.

Курси водіння можуть пройти як приватні особи, так і водії організацій, корпорацій і т.п.

Лекції в In-Avto 

In-Avto працює на результат!

У відповідності до навчальних норм, програма містить:

 • Теоретичних блок занять. Викладання проводиться у світлих комфортабельних аудиторіях із залученням сучасного обладнання.
 • Практичний блок. Заняття проводяться на автодромі.
 • Заняття в режимі міського руху. Кваліфікований інструктор навчить орієнтуватися в інтенсивному потоці машин, вправно кермувати в годину пік, не створювати заторів та аварійних ситуацій.
 • Внутрішній екзамен в автошколі In-Avto.
 • Водійський тест.

Після проходження курсів водіння в In-Avto (Хмельницький) ви гарантовано успішно складете іспити та отримаєте бажані водійські права.

При вивченні теоретичної частини викладачі автошколи використовують сучасні навчально-методичні матеріали, стенди, комп’ютери з новим програмним забезпеченням, тренажери, де можна відпрацювати правила поведінки в нестандартній ситуації. Курсанти на манекенах навчаються правилам першої медичної допомоги.

Практичні заняття проводяться на спеціально підготовлених автодромах, а також міських вулицях за маршрутом, який використовується при складанні водійського іспиту.

Завдяки професійності та життєвому досвіду викладачів заняття в In-Avto проходять цікаво та динамічно. Кожен курсант приймає участь в процесі, виконує певні завдання. Це забезпечує ефективність теоретичних і практичних занять, та забезпечує високий рівень професійної майстерності водіїв.