Уроки водіння автомобіля для справжніх водіїв

Якби водійські права вручали просто за те, що людині вдалося проїхати кілька кілометрів по прямій, то їх мали б фактично всі. Але у справі водіїв важлива не лише практика, але й теорія. Наша автошкола — це місце, де вас швидко навчать орієнтуватися за знаками, впевнено почуватися за кермом, легко керувати будь-яким автомобілем та на будь-яких дорогах.

Автошкоа ін-Авто ДОСАФ Хмельницький уроки водіння автомобілем Автошкола "Ін-Авто"

Наша діяльність

Ми добре знаємо, що справжньому водієві має бути під силу подолати дорогу будь-якої складності, при цьому не має значення, яку саме категорію ви прагнете відкрити. Щоб нічого не боятися при керуванні, слід хоча б трохи орієнтуватися у будові автомобіля. Саме тому перші уроки водіння автомобіля у нашій автошколі — це ознайомлення з роботою основних вузлів авто та його загальною будовою. Такі знання допоможуть зорієнтуватися у базових неполадках та швидко вирішити проблему, що раптово може виникнути посеред дороги.

Чому ще тут навчають:

  • Теоретична основа. Якщо ви прийшли на курси з умінням кермувати — чудово, але без знань про те, що означає той чи інший знак, прав отримати не зможете, втім, так само, як і вільно пересуватися вулицями міста автотранспортом у ролі водія. На заняттях викладачі пояснюють основну інформацію, але засвоювати все вам потрібно буде вдома.При навчанні ми застосовуємо програму з оптимальним навантаженням, щоб запам’ятати теоретичну частину могла кожна людина.
  • Практичні навички. Практика і теорія — це дві головні складові водіння, без яких сісти за кермо з правами не вдасться. Навіть якщо ви ніколи не пробували себе у ролі водія, це не проблема, ми усьому навчимо. Досвідчені інструктори та автомобілі, що знаходяться у гарному стані, допоможуть вам швидко освоїти усі вміння, щоб застосовувати їх надалі.
  • Вміння правильно паркуватися. Доволі часто у новачків водійської справи виникають складнощі з паркуванням авто у місцях, де інші машини розташовані щільно. Покажемо вихід з будь-якої ситуації.
  • Навчимо розпізнавати помилки. Не всі неправильні дії на дорогах можна легко помітити, але ми навчимо й цьому.
  • Вміння лагодити автівку. Тут розкажуть про основні поломки, причини їх виникнення та способи усунення, що надзвичайно важливо знати кожному водієві.

На протязі навчального курсу ви отримаєте багаж знань, які потім маєте продемонструвати на практиці. Випускники нашої автошколи — це вправні водії, що можуть легко впоратися з керуванням на перехресті будь-якої складності.

Ваші можливості у нас

Давно мрієте відрити усі категорії водіння? Тоді вам сюди, адже ми організовуємо навчання для категорій від А до С1Е. Також наша автошкола допомагає відновити водійські навички тим, хто втратив їх з плином часу. Те саме відбувається й з теоретичною частиною матеріалу, якщо колись ви вже вивчали правила дорожнього руху, то тепер залишається лиш згадати їх.

У цій школі водіїв турбуються за безпеку, саме тому наші вчителі також пояснюють правила керування автомобілем у темну пору доби. Тут навіть навчають керувати машиною в екстремальних умовах, зокрема, на зимових дорогах, покритих льодом та снігом.

До нас ви приходите, а від нас — їдете!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 голосувало, у середньому: 5.00 з 5)